Rehabilitacja ruchowa osób dorosłych w Medikar

Medikar – Mokotowskie Centrum Osteoporozy to placówka specjalizująca się w diagnozowaniu i rehabilitacji przy leczeniu schorzeń narządu ruchu, jak również układu nerwowego. Kompleksową opieką medyczną objęci są zarówno dorośli jak i dzieci. W 2021 roku miało miejsce połączenie z Mokotowskim Centrum Osteoporozy (MCO). MCO specjalizuje się w leczeniu osteoporozy, leczeniu stomatologicznym. Funkcjonuje tu również punkt pobrań krwi. Na czym polega rehabilitacja ruchowa w Medikar?

Czytaj dalej Rehabilitacja ruchowa osób dorosłych w Medikar

Zamówienia publiczne – gdzie szukać przydatnych informacji online?

Blog Zamówienia Publiczne prowadzony jest przez radcę prawnego i porusza wiele istotnych zagadnień wiążących się z tematyką zamówień. Jest on wiarygodnym źródłem informacji dla zamawiających, wykonawców, ale również osób chcących poszerzyć swoją wiedzę, poznać akty prawne czy też skorzystać z szybkie porady online.

Na blogu znajdą Państwo również ciekawe informacje z zakresu mediacji, które stanowią pozasądową formę rozwiązywania sporów.

Czytaj dalej Zamówienia publiczne – gdzie szukać przydatnych informacji online?

Rozwój osobisty – co nas rozwija?

Rozwój osobisty jest odkrywaniem siebie – poznawaniem naszego charakteru, mocnych oraz słabych stron, naszych talentów, ale również słabości. Wiąże się on również określaniem celu, dzięki któremu możliwa jest poprawa jakości naszego życia oraz odkrycie sposobów na jego realizację. Pomóc nam w tym może coaching. Coach w trakcie procesu coachingowego może nas wesprzeć i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czytaj dalej Rozwój osobisty – co nas rozwija?

Złote naszyjniki – gdzie kupić?

Złoto jako materiał do wyrobu biżuterii od lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród kupujących. Zmieniają się trendy, raz chętniej wybieramy tradycyjne złoto w odcieniu żółtym, innym razem sięgamy po białe złoto, są również zwolennicy złota różowego. Niezmiennie złoto kojarzone jest z prestiżem, luksusem i elegancją. Kupujemy złote obrączki ślubne, pierścionek zaręczynowy, ale również złote naszyjniki.

Czytaj dalej Złote naszyjniki – gdzie kupić?