fotogrametria

Fotogrametria dachów i nie tylko

Fotogrametria jest jedną z usług oferowanych przez Roof Management. Umożliwia ona monitorowanie dachu, jego poszycia oraz stanu technicznego bez konieczności udawania się fizycznie na inspekcję za każdym razem. Dokumentacja dostępna jest online w portalu klienta Roof Management. Dzięki temu możliwe staje się zarządzanie dachem płaskim zgodnie z naszymi potrzebami.

Dbałość o bezpieczeństwo dachu

Często okazuje się, że kwestia konserwacji dachu płaskiego nie jest priorytetem w zarządzaniu budynkami. Dopiero, gdy ma miejsce uszkodzenie poszycia dachowego bądź też przeciek, okazuje się, jak duży jest to problem. Trudno jest zlokalizować uszkodzone obszary. Obszary, gdzie doszło do uszkodzenia, często są położone w innym miejscu niż widoczne zawilgocenia czy wycieki. W dłuższej perspektywie zalegająca wilgoć prowadzi do uszkodzenia konstrukcji  dachowej. Rosną koszty eksploatacyjne i operacyjne. Konieczna jest renowacja czy odbudowa.

Stan faktyczny dachu może być oceniony przy wykorzystaniu zdjęć wykonanych przy pomocy drona. Zdjęcia złożone zostają w model 3D dachu i stanowią dobry materiał do analizy stanu w jakim znajduje się dach. Dokonanie pomiarów, zaplanowanie remontu czy też ustawienie klimatyzacji i wentylacji to możliwości jakie zyskujemy.

Inne usługi oferowane przez Roof Management

Roof Management oferuje zarządzanie dachami płaskimi w obiektach przemysłowych, mieszkalnych, komercyjnych. Technicy osuszają dachy, badają szczelność dachów, wykonują także testy kotw dachowych. Roof Management jest certyfikowanym partnerem SLD Professional Roof Management i ich jedynym przedstawicielem na Polskę. W rezultacie, klienci Roof Management mogą korzystać z nowoczesnych technologii i metod zarządzania dachami płaskimi.