nowe mieszkania Wrocław

Młyn Maria – dlaczego warto tam zamieszkać?

Zabytkowa nieruchomość położona w centrum Wrocławia znów tętni życiem. Dzięki rewitalizacji przeprowadzonej przez RealCo budynek, w którym niegdyś funkcjonował młyn, ocalony został przed dalszym niszczeniem. Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Młynie Maria?

Atrakcyjna lokalizacja

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Młyn Maria położony jest bowiem na dwóch odrzańskich wyspach w centrum Wrocławia. Umiejscowienie budynku pozwala mieszkańcom cieszyć się bliskością miasta wraz z jego licznymi atrakcjami takimi jak restauracje, centra handlowe, kina czy teatry. Jednocześnie, pozwala im cieszyć się kontaktem z naturą, co jest rzadkością w centrach dużych miast. Właściciele nowych mieszkań mają bezpośredni dostęp do odremontowanych nabrzeży, które zachęcają do spacerów niezależnie od aury. Tereny zielone i bulwary tworzą idealne warunki do aktywnego spędzania czasu zarówno w pojedynkę jak i w gronie rodziny czy przyjaciół.

Luksusowe apartamenty Wrocław – gotowe do zamieszkania

Lokale mieszczące się w inwestycji zostały wykończone w standardzie do zamieszkania. Oznacza to, że nabywcy nieruchomości wprowadzają się do wykończonych już mieszkań. Elementy wyposażenia w tym ceramika, armatura, drewniane deski podłogowe czy szafy w zabudowie czekają już na miejscu. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD. Mieszkańcy unikają wyjazdów do sklepów w poszukiwaniu inspiracji i praktycznych rozwiązań oraz produktów, które pozwoliłyby im stworzyć zarówno estetyczną jak i funkcjonalną przestrzeń do życia. Jest to znaczna oszczędność czasu i komfort, który warto sobie zapewnić.

Nowe mieszkania Wrocław – budynek z historią

Zabudowa młyńska, którą znajdziemy przy ul. Staromłyńskiej sięga XIII wieku. Na przełomie XIX i XX wieku miała miejsce gruntowna modernizacja budynku. Wtedy też młyn stał się jednym z najbardziej wydajnych obiektów tego typu w regionie. Rozwój przemysłu spożywczego na obrzeżach miasta w okresie powojennym doprowadził do wygaśnięcia podstawowej funkcji jaką spełniał młyn. Teraz mamy okazję zobaczyć kolejne oblicze tego miejsca z duszą. Mieszkańcy wraz z nabyciem nowego mieszkania współtworzą nowy etap życia Młyna Maria.

Smart home

System inteligentnego zarządzania umożliwia mieszkańcom wprowadzanie spersonalizowanych ustawień urządzeń, które znajdują się w ich czterech kątach. To nie tylko kwestia wygody, ale również bezpieczeństwa a nawet oszczędności.

Może Cię zainteresować:

Standard “do zamieszkania” – jakie ma zalety?