Bliskie Piaseczno

Nowoczesność i komfort codziennego życia na wyciągnięcie ręki

Inwestorzy chętnie budują nowe obiekty mieszkalne w podwarszawskich miejscowościach. Wciąż przyciągają one bowiem osoby chętne do zamieszkania w pobliżu stolicy i poszukujące zielonych i spokojnych przestrzeni do życia dla siebie i swojej rodziny. Bliskość stolicy ma często duże znaczenie ze względów zawodowych. Miejscowości takie jak Piaseczno są bardzo dobrze skomunikowane z naszą stolicą co tylko przemawia na ich korzyść. Dodatkowo, ceny z metr kwadratowy nie przerażają aż tak bardzo jak te, z którymi mamy do czynienia w przypadku Warszawy.

Nowe mieszkania Piaseczno

Ghelamco to dobrze już znany deweloper, który realizuje nową inwestycję w podwarszawskiej miejscowości. Nowoczesne osiedle Bliskie Piaseczno będzie miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla wszystkich.

Bliskie Piaseczno – tu warto zamieszkać:

  • znajdź swoje mieszkanie spośród bogatej oferty 2-, 3- oraz 4-pokojowych lokali mieszkalnych
  • zamieszkaj w niskiej 3-piętrowej zabudowie
  • ciesz się dużymi oknami oraz balkonem, przeszkloną loggią lub ogródkiem tarasowym – Ty decydujesz, które z nich powstanie w Twoim mieszkaniu!
  • wypoczywaj i spotykaj się z sąsiadami na otwartych dziedzińcach wśród licznych nasadzeń: drzew, krzewów i kwitnących bylin
  • korzystaj z 2-kondygnacyjnej hali garażowej i naziemnego parkingu
  • zostaw wózek czy też rower w wyznaczonych częściach wspólnych
  • zamieszkaj w miejscu bezpiecznym i przyjaznym – z monitoringiem osiedlowym 24/h i ułatwieniami architektonicznymi dla seniorów i rodziców z małymi dziećmi
  • korzystaj z nowoczesnych i cichych wind, do których dojdziesz bez konieczności pokonywania schodów

Bliskie Piaseczno to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się zarówno przedszkola jak i szkoły. Starsze i młodsze pociechy będą mogły aktywnie spędzać czas wolny na jednym z placów zabaw, boisk czy skateparków oraz wybrać się z rodzicami na przejażdżkę lub spacer do jednego z okolicznych lasów i parków krajobrazowych. Tu szybko zrobisz zakupy w mniejszych osiedlowych sklepikach oraz marketach popularnych sieci handlowych. Niedaleko położona jest galeria handlowa N-Park, w której zakupy zrobisz m.in. w Smyku, RTV Euro AGD czy Super Pharm. Stąd dojedziesz własnym autem do ścisłego centrum Warszawy w zaledwie 30 min. Podobny czas będzie potrzebny na dotarcie do stacji Warszawa Zachodnia nowoczesną kolejką.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno – tu znajdziesz swoje idealne 4 kąty!