rozrzutniki obornika Roltrans

Rozrzutniki obornika Roltrans

Rozrzutniki obornika Roltrans to maszyny “szyte na miarę”. Firma indywidualnie podchodzi do potrzeb klientów dobierając rozwiązania, które w danej sytuacji sprawdzą się najlepiej.

Firma z tradycją

Firma Roltrans już od ponad 40 lat produkuje rozrzutniki, które tworzone są z myślą o małych, średnich, ale i wielkich gospodarstwach.

Wśród rozrzutników dostępnych w  ofercie firmy Roltrans znajdziemy m.in.:

  • rozrzutnik obornika N250/2 LEO – to rozrzutnik jednoosiowy o ładowności 4 ton. Znajdziemy w nim adapter dwubębnowy kolcowy, dzięki któremu rozrzutnik równomiernie rozprowadza nawóz na podłożu. Jednoosiowe podwozie to idealne rozwiązanie dla mniejszych gospodarstw. W ich przypadku duże znaczenie odgrywa swobodne manewrowanie sprzętem.
  • rozrzutnik N250/3 LEO to rozrzutnik dwuosiowy mający ładowność 6 ton. Idealnie sprawdzi się w przypadku małych i średnich gospodarstw. Model posiada zawieszenie typu tandem, dzięki czemu jest bardzo stabilny. Prowadzi się płynnie, może pracować na zróżnicowanym terenie
  • rozrzutnik obornika N250S/32 JAMNIK – innowacyjna maszyna rolnicza o smukłej skrzyni, która świetnie sprawdzi się w małych oraz średnich gospodarstwach. Rozrzutnik jest trwały, wytrzymały i szczelny. Skorupowa konstrukcja skrzyni umożliwia roztrząsanie również nawozów półpłynnych, poza oczywiście  nawozami takimi jak kompost, torf czy wapno. W rozrzutniku znajdziemy dwuosiowe podwozie typu tandem.
  • rozrzutnik obornika N250/5 JAMNIK – to nowość w ofercie Roltrans o ładowności 10 ton. To co wyróżnia ten model to udoskonalony adapter. W maszynie znajdziemy bębny o wymiarze 760 mm. W rezultacie, zapotrzebowanie mocy WOM jest mniejsze a rozruch adaptera łatwiejszy, wpływa to na trwałość przekładni.

Cała oferta dostępna jest na stronie producenta.