Wsparcie dla profesjonalnej produkcji telewizyjnej

Produkcje telewizyjne przybierają dziś najróżniejsze formy – od krótkich, kilkuminutowych spotów reklamowych po rozbudowane programy widowiskowe. Każdy typ produkcji telewizyjnej potrzebuje odpowiednich narzędzi, by stworzyć coś nowoczesnego, interesującego pod względem merytorycznym i obrazowym. Tylko w profesjonalnie urządzonym studiu i wykorzystaniu najnowocześniejszych sprzętów filmowych możliwe jest stworzenie jakości, która przetrwa przez lata! Jak tego dokonać? Gdzie znaleźć sprawdzone studio filmowe?

OPENMEDIA – i plany filmowe nie mają przed nami tajemnic!

Na mapie Warszawy warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym utworzono nie tylko profesjonalne studio filmowe o wszechstronnych funkcjach, ale udostępniono również wypożyczalnię sprzętu filmowego, z którego korzystać mogą wszyscy profesjonaliści w branży. OPENMEDIA świadczy wynajem sprzętu filmowego Warszawa, bez którego nie obejdzie się żaden plan filmowy i telewizyjny. Skorzystać można z ofert:

  • kamer i aparatów
  • urządzeń podglądowych
  • stabilizatorów
  • oświetlenia
  • transportu sprzętu filmowego samochodami dostawczymi

Wypożyczane kamery i aparaty prezentują najwyższą jakość cyfrową, przez co nie ma mowy o amatorskim podejściu do wykonywanych na planie filmowym prac. Urządzenia podglądowe zapamiętują liczne sceny, dzięki czemu łatwiej jest archiwizować i poddawać analizie cały wcześniej przygotowywany materiał. Stabilizatory gwarantują, że nawet najcięższy sprzęt filmowy zamontowany w najbardziej nietypowych warunkach rejestruje obraz bez żadnych, nawet najmniejszych drgań czy innych usterek technicznych. Różnorodne lampy oświetleniowe wypożyczane przez studio filmowe odpowiadają za wszechstronność efektów wizualnych stosowanych na planie, mają wpływ na tworzenie scen o specyficznym charakterze.

OPENMEDIA – transport sprzętu filmowego zawsze na czas!

Praca na planie filmowym nie lubi opóźnień. Zawsze wiąże się to ze stratami finansowymi producenta. Dlatego tak ważne jest, by urządzenia do rejestracji i obróbki obrazu filmowego zawsze trafiały na czas. Studio Hollywood wraz z wypożyczalnią sprzętu filmowego pozwala na szybkie i łatwe wywiązywanie się ze wszelkich terminów. Dzięki dostępnym cały czas samochodom dostawczym transport kamer, aparatów, stabilizatorów i wszystkiego, co na planie filmowym jest niezbędne, zajmuje dokładnie tyle czasu, ile powinno w napiętych grafikach reżyserów i producentów. Samochody dostawcze załogi OPENMEDIA są w stanie przewieźć sprzęt filmowy o łącznej masie przekraczającej nawet 3 tony. Sami widzicie, że tutaj nie ma mowy zawaleniu sprawy przy jakimkolwiek filmowym projekcie. Wypożyczalnia urządzeń dla planów filmowych wraz ze studiem mieści się pod jednym adresem – Augustówka 19. Każdy pracujący na co dzień w branży filmowej powinien zapisać sobie ten adres, ponieważ w przyszłości okazać się może niezwykle przydatny! Studio filmowe służyć może do realizacji zarówno programów o funkcji czysto rozrywkowej, jak i produkcji o charakterze edukacyjnym.