zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne – gdzie szukać przydatnych informacji online?

Blog Zamówienia Publiczne prowadzony jest przez radcę prawnego i porusza wiele istotnych zagadnień wiążących się z tematyką zamówień. Jest on wiarygodnym źródłem informacji dla zamawiających, wykonawców, ale również osób chcących poszerzyć swoją wiedzę, poznać akty prawne czy też skorzystać z szybkie porady online.

Na blogu znajdą Państwo również ciekawe informacje z zakresu mediacji, które stanowią pozasądową formę rozwiązywania sporów.

Porada online

Osoby, które nie znalazły odpowiedzi na nurtujące ich pytania w publikowanych postach mogą skorzystać z porady prawnej online. Jest to usługa szybka, rzetelna, ale płatna. W celu uzyskania opinii prawnej czy pomocy prawnej należy wysłać zapytanie pod podany na stronie internetowej adres. W treści powinien znaleźć się opis stanu faktycznego, dane kontaktowe, skany niezbędnych dokumentów. Wysokość opłaty uzależniona jest od tego jak skomplikowana jest dana sprawa. Podana zostaje w mailu zwrotnym, podobnie jak termin realizacji.

Zamówienia publiczne – jaką pomoc mogą Państwo otrzymać?

W ramach odpłatnej pomocy online, radca prawny pomaga rozwiązywać problemy wiążące się z przygotowaniem dokumentacji postepowania i udzielenie zamówienia publicznego, jak również z oceną i badaniem ofert czy też środków odwoławczych. Pomaga również w przygotowaniu oferty, sporządzeniu zapytań, środków odwoławczych. Możliwa jest również reprezentacja zamawiających i wykonawców przed KIO, sądami powszechnymi czy też SN i TK. Radca prawny czuwa również nad właściwą realizacją umów o zamówienie publiczne.